معرفی مامعرفی اطلس پیچ گستر ایرانیان

شرکت اطلس پیچ گستر ایرانیان با هدف تولید پیج و مهره های فولادی از اوایل دهه هفتاد و با نام اطلس پیچ و با راه انداز ی خط تولید به روش گرم Hot Forging فعالیت خود را آغاز نمود و این واحد از همان ابتدا استراتژی تولید محصولات کیفی را در رأس برنامه های خود قرارداد.

تاریخچه فعالیت

شرکت اطلس پیچ گستر ایرانیان از آغاز به فعالیت با استفاده از ماشین آلات مدرن و پرسنل مجرب تلاش نموده است با تولید محصولات ، با کیفیت بالا، قیمت مناسب و تحویل به موقع رضایت مشتریان محترم را برآورده سازد.

ما طی 30 سال تجربه و با اتکا به فناوری و دانش روز دنیا به همراه کادر متخصص، توانسته ایم همواره محصولات با کیفیت و دارای استانداردهای بین المللی از قبیل پیچ و مهره های فولادی مورد نیاز کلیه صنایع، علی الخصوص صنعت خودرو و ساختمان تولید نماییم.

image

افراد متخصص

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

image

تجربه بزرگ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

image

متعهد به کیفیت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

واحدهای تولید اطلس پیچ گستر ایرانیان

واحد تولید سرد Cold Forging با خریداری ماشین آلات مدرن تمام اتوماتیک از کشور تایوان در سال 1389 به بهره برداری رسیده است.

با توجه به مجهز بودن این شرکت به واحد تولید گرم Forging Hot و واحد تولید سرد Cold Forging به روش اتوماتیک و همچنین مجهز بودن به آزمایشگاه مدرن و داشتن گواهینامه سیستم نظام مدیریت کیفیت ISO-9001:2008 آمادگی تولید محصولات طبق استانداردهای بین المللی ISO– DIN-ASTM-UNI و درگریدهای مختلف 12.9-10.9-8.8-6.8-5.8-5.6 A307-A325-A490)) و همچنین سفارشات خاص مشتریان محترم را دارد.

محصولات این شرکت از سایز M6 –M56 و در طول های مختلف می باشد .

image
582
پروژه های انجام شده برای مشتریان
image
215 +
افراد باتجربه در ارائه خدمت به مشتریان
image
25 +
سالها تجربه در کسب و کار و مشاوره.
image
70 +
جوایز کسب و کار و مشاوره برنده جهان

آزمایشگاه اطلس پیچ گستر ایرانیان

آزمایشگاه این شرکت مجهز به انواع سختی سنج های ماکرو ( راکول HRA- HRB-HRC و برنیل HB و ویکرز H.V ) و همچنین سختی سنج میکرو هاردنس،  میکرو ویکرزو تجهیزات کامل متالوگرافی است.

همچنین با داشتن دستگاه تست کشش (SANTAM) قادر است انواع تستهای کشش ( تست حداکثر مقاومت کششی UTS) تست ازدیاد طول Elongation  و پروف Proof و ... را انجام داده و محصولات را طبق استاندارد به مصرف کنندگان محترم ارائه نماید .